Kontakt oss

Vi er et av Norges ledende selskap innen utleie, prosjektering, salg og installasjon av lys- og sceneutstyr. Siden starten har vi vært med på det aller meste..

Du kan kontakte oss via: utleie@hovewest.no eller ta kontakt med en av våre prosjektledere direkte:

Kontaktpersoner

Navn Tittel Epost Telefon
Benjamin Dahl Ansvarlig, Sceneavd. / Prosjektleder benjamin@hovewest.no +47 926 42 042
Bjarte Solheim Leder Utleieavd. / Prosjektleder bjarte@hovewest.no +47 970 36 847
Eirik Stakkeland Ansvarlig Lydavd. / Prosjektleder eirik@hovewest.no +47 971 86 094
Jens Løvaas Ansvarlig AV avd./Prosjektleder jens@hovewest.no +47 470 79 404
Sigurd Holter Prosjektleder sigurd@hovewest.no +47 901 82 838
Steffen Stangeland Prosjektleder steffen@hovewest.no +47 926 58 917
Stig Runar Solli Ansvarlig Lysavd. / Prosjektleder stigrunar@hovewest.no +47 938 63 251
Tord Knudsen Prosjektleder tord@hovewest.no +47 922 65 018

HOVE WEST AS
Auglendsdalen 79
N-4017 Stavanger
NORWAY
Tel: +47 51 951990

Offisiell sponsor:

logo_vikinglogo_oilerslogo_gladmatlogo_gladmat